Новини

SAP GeekyCamp 2015г. - регистрация за школата по програмиране

Регистрация  за обучение в SAP LABS

Линк за регистриране на желаещите  ученици от нашето училище за участие в обучението

>> registration

Обучението е онлайн и се предвижда да приключи през месец юни 2015. За отлично представилите се ще се проведе безплатно обучение в София след успешно положен изпит.




Дата: 26.03.2015г., Автор: Administrator

Пролетни математически състезания 2015

Ученици от ПМГ ”Екзарх Антим І” с участие на Пролетни математически състезания – едни от най-важните състезания за годината.

През този уикенд ученици от Природо-математическата гимназия взеха участие в традиционните Пролетни математически състезания във Варна и Бургас.

София Каменова от ХІ „в” клас на ПМГ ”Екзарх Антим І” спечели трета награда при единадесетокласниците на турнира във Варна, а при осмокласниците Деян Емилов от VІІІ „в” клас постигна дванадесети резултат от 120 участници на състезанието в Бургас.

Участниците от ПМГ ”Екзарх Антим І” в Пролетните математически състезания:

Варна >> виж общо класиране
София Каменова (ХІ клас)
Божидар Деков (ХІ клас)
Анита Любенова (ХІ клас)
Милена Цанкова (ХІ клас)
Александър Стефанов (Х клас)
Петя Петрова (Х клас)
Диана Миленова (ІХ клас)
Виктор Алексиев (ІХ клас)
Ралица Апостолова (ІХ клас)
Ръководители: Роза Георгиева и Тома Георгиев

Бургас >> виж общо класиране
Десислава Христова (V клас)
Калоян Трифонов (V клас)
Михаил Николов (V клас)
Деян Емилов (VІІІ клас)
Петър Тодоров (VІІІ клас)
Цветан Иванов (VІІІ клас)
Вяра Паскова (VІІІ клас)
Ръководител: Камелия Иванова




Дата: 29.03.2015г., Автор: Administrator

Регионалното състезание за ключови компетентности по природни науки

Класиране на учениците, участвали в Регионалното състезание за ключови компетентности по природни науки „Водата - извор на живот”

І място:

Ива Иванова - 5 клас - ОУ ”Иван Вазов” (Видин)
Станислав Мойсеев - 5 клас - ОУ ”Св. Климент Охридски” (Видин)
Симона Любенова - 7 клас - СОУ ”Любен Каравелов” (Видин)
Мария Николова - 5 клас - СОУ ”Васил Левски” (Кула)
Гергана Джунова - 7 клас - ПМГ ”Екзарх Антим І” (Видин)

ІІ място:

Любен Бишков - 7 клас - ПМГ ”Екзарх Антим І” (Видин)
Радослава Александрова - 6 клас - ОУ ”Св. Климент Охридски” (Видин)
Бояна Груева - 7 клас - СОУ ”Св.св. Кирил и Методий” (Брегово)
Емануил Пеков - 7 клас - ОУ ”Отец Паисий” (Видин)
Габриел Джоджев - 5 клас - ПМГ ”Екзарх Антим І” (Видин)

ІІІ място:

Теа Петрова - 5 клас - ОУ ”Св. Климент Охридски” (Видин)
Силвия Стефанова - 7 клас - СОУ ”Св.св. Кирил и Методий” (Брегово)
Ванеса Тошева - 7 клас - ОУ ”Отец Паисий” (Видин)
Михаела Иванова - 7 клас - ПМГ ”Екзарх Антим І” (Видин)




Дата: 28.03.2015г., Автор: Administrator

Страница: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 Следваща